Владимир
Тропешко

ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Пластична хірургія в Запоріжжі
Медична клініка “Олівія”

м.Запоріжжя. вул. Перемоги, 131В


Час роботи:

Понеділок — п'ятниця

8:00–18:00

Субота

8:00–14:00

Неділя

Вихідний

Запишитесь на личную консультацию
к Владимиру Тропешко

Роботи з ліпосакції

Зміст статті: 

Ліпосакція - це видалення пластичним хірургом зайвих жирових відкладень на тілі. Ліпосакція в Харкові досить популярна процедура. Вона користується попитом і в інших містах України та дозволяє отримати фігуру своєї мрії. 

Дана процедура є ефективним методом для боротьби (без погіршення здоров'я) з надмірними жировими відкладеннями в таких проблемних місцях як:

 • Щоки та область підборіддя.
 • Спина і плечовий пояс.
 • Живіт і бічні фланки.
 • Внутрішні і зовнішні поверхні стегон.

області процедури ліпосакції

Безумовно, така операція, як ліпосакція найбільш ефективна в боротьбі з локальними жировими відкладеннями, а не вирішення проблем надмірної ваги в цілому. За одну процедуру ліпосакції, без нанесення шкоди здоров'ю, можна видалити до 3-4 літрів жиру при цьому шкіра легко скоротиться. Ліпосакцію можна виконувати в будь-якому віці.

В організмі кожної людини є жирова тканина. Вона складається з жирових клітин, які називаються адипоцитами. При накопиченні зайвої кількості жирових клітин в організмі може наступити ожиріння через:

 • надлишку калорій;
 • нестачі фізичної активності.

Крім того, причиною накопичення жирових клітин можуть бути різні фізіологічні процеси, пов'язані з порушенням гормонального фону.

Показання до ліпосакції

Операція з видалення жиру з живота і стегон показана при наявності:

 • надлишків жиру в зазначених місцях, які не виходить «спалити» за допомогою фізичних навантажень і дієт;
 • відсутності хвороб, які впливають на загоєння;
 • позитивному настрої і розумних вимогах до очікуваного результату.

Під час однієї операції можна прибрати не більше 2,5-3 кг, так як в противному випадку можливі порушення кровообігу, збільшення чутливості шкіри і можуть виникнути нерівності (горби).

До того ж, важливо розуміти, що за допомогою ліпосакції не вдасться вирішити проблему зайвої ваги, так як цей метод спрямований, скоріше, на моделювання тіла.

Вік пацієнта

Ліпосакцію можна виконувати в будь-якому віці.

Але слід пам'ятати, що організм повністю формується до 18-20 років. До цього періоду стабілізуються гормони і формується фігура, тому без особливих медичних показань не рекомендується проводити операцію пацієнтам молодше 18 років.

Види ліпосакції в Запоріжжі

У різних клініках вам запропонують провести операцію різними способами. Так, наприклад, ліпосакція в Запоріжжі може бути проведена з використанням різних методик:

 • Ультразвукова ліпосакція - при цьому виді на жирову клітину діють ультразвукові хвилі, перетворюючи жир в емульсію, яку через проколи на шкірі до 2-3 мм прибирають вакуумом. Цей вид оперативного втручання на сьогоднішній день використовується рідко через те, що ультразвук діє не тільки на жирову тканину, а й на внутрішні органи тим самим порушуючи їх функцію.

ультразвукова ліпосакція

 • Електронна ліпосакція - принцип практично такий же і як при ультразвукової ліпосакції, відмінність полягає в тому, що на жирову клітину впливає електричний розряд (струм).
 • Вакуумна ліпосакція - є найефективнішою методикою на сьогоднішній день. Під місцевою анестезією в жирову тканину пластичним хірургом вводиться спеціальний розчин, який наводнює жирові клітини після чого через невеликі проколи до 1-2 см вводиться тонка трубка і поступальною ходою руйнується механічно жирова тканина, яка видаляється за допомогою вакуумного відсмоктування. Таким чином, ймовірні пошкодження внутрішніх органів і оточуючих судин, а також поява грубих післяопераційних рубців зводяться до нуля.

процедура вакуумної ліпосакції

Так само, за показаннями, поряд з ліпосакції можуть бути проведені такі операції, як підтяжка шиї та обличчя, абдомінопластика (пластика живота), підтяжка рук, стегон і сідниць.

Противопоказання до ліпосакції

Провести процедуру, спрямовану на зменшення жирового шару, в клініці можуть відмовити при:

 • загостреннях хронічних хвороб;
 • інфекційних захворюваннях, які супроводжуються високою температурою;
 • порушення згортання крові;
 • цукровому діабеті;
 • пороці серця;
 • втраті еластичності шкіри, целюліті, розтяжках.

Вагітність можна планувати через півроку після хірургічного втручання.

Піодготовка доя проведення процедури ліпосакції

Підготовка до ліпосакції: 

1. Консультація з посатичним хірургом

Під час першого візиту до пластичного хірурга пацієнт обов'язково повинен розповісти про свої побажання і про те, яких результатів він чекає. Також обов'язково необхідно розповісти лікарю:

 • чи є у вас алергія на лікарські препарати;
 • які таблетки або вітаміни приймаєте.

На першій зустрічі хірург повинен:

 • оцінити загальний стан здоров'я;
 • зробити фотографію для порівняння «до» і «після»;
 • розповісти про вартість ліпосакції і різних варіантах її проведення;
 • порекомендувати відповідний курс лікування.

2. Здача аналізів, додаткові обстеження

Перед проведенням операції обов'язково необхідно провести ряд аналізів: крові і сечі, зробити коагулограму і флюорографію, кардіограму, провести реакцію Вассермана і взяти пробу на ВІЛ і гепатит В і С.

3. Огляд у вузьких фахівців (при необхідності)

4. Відмова від лікарських препаратів, виключення алкоголю і нікотину

За 14 днів до операції потрібно припинити прийом антибіотиків і аспірин-містять препаратів. Також варто утриматися від алкоголю і зменшити кількість викурених сигарет.

5. Утримання від прийому їжі - ввечері перед операції і в день операції

Для безпечної анестезії ввечері напередодні ліпосакції не потрібно їсти. В день прибуття в клініку на процедуру потрібно взяти з собою засоби особистої гігієни, зручний одяг, документи і всі аналізи. Кілька днів перед операцією потрібно присвятити повноцінному відпочинку.

Як відбувається процедура ліпосакції:

Ліпосакція проводиться під місцевою анестезією або використовується комбінований наркоз. Щоб відкачати жир, робляться невеликі надрізи, куди вводиться тонка трубка - канюля. З її допомогою отслаивают жирові клітини і відсмоктують їх за допомогою вакууму через канюлю.

Час операції: від 20хв. до 2-х годин.   

Після завершення операції за пацієнтом стежать в умовах стаціонару протягом 1-2 днів.

реабілітація після процедури ліпосакції тіла

Моливі ускладнення

Серед можливих ризиків при зменшенні жирового шару може розвинутися запалення, нагноєння або асиметрія. Але при проведенні операції кваліфікованим хірургом всі можливі ускладнення зведені до мінімуму. Ліпосакція в Дніпрі, Харкові, Запоріжжі проводиться з використанням сучасного обладнання і якісних медпрепаратів. 

Результат після операції

Ліпосакція дає стабільний результат. Операція дозволить отримати плоский підтягнутий живіт, стрункі стегна. Вчені довели, що число жирових клітин залишається незмінним протягом усього життя людини. Вони можуть тільки збільшуватися в розмірах. При проведенні процедури жирові клітини не зменшуються, а видаляються. Тому операція - це дієвий спосіб отримати бажаний результат.

Ще одна перевага ліпосакції - можливість отримати швидкий результат. За один раз можна видалити до 4 літрів жиру, при цьому шкіра легко скоротитися.

ефективність ліпосакції

Ціни на липосакцію в Запоріжжі

У таблиці представлені ціни на ліпосакцію в Запоріжжі. До нас також часто звертаються для проведення процедури жителі інших міст України, оскільки вартість ліпосакції в Харкові або Дніпрі може бути істотно вище.

п\п

Назва процедури

Вартість

1.

Ліпосакція на обличчі і шиї

15000 грн.

2.

Ліпосакція живота (передня черевна стінка)

25000 грн

Білизна 130-150 у.о.

3.

Ліпосакція фланків (з двох сторін)

18000 грн

Білизна 130 — 150 у.о.

4.

Ліпосакція задньої бічної області тулуба

18000 грн

Білизна 130 — 150 у.о.

5.

Ліпосакція спини

16000 грн.

Білизна 130 — 150 у.о.

6.

Ліпосакція зони «галіфе»

24000 грн.

Білизна 130 — 150 у.о.

7.

Ліпосакція внутрішньої поверхні стегон

16000 грн.

Білизна 130 — 150 у.о.

8.

Ліпосакція колін

10000 грн.

9.

Ліпосакція задньо-медіальної поверхні плеча

16000 грн.

10.

Видалення жирового горба (клімактеричний горб) - ліпосакція.

19 000 грн.

 

Також Ви можете ознайомитися з цінами на пластичну хірургію в Харкові і інших містах України. Ми проводимо на найвищому рівні найбільш популярні види операцій у сфері пластики.


Популярні процедури у пластичного хірурга Тропешко В.В.:

✔ Мамопластика (всі види операції на грудях);

✔ Збільшення грудей;

✔ Підтяжка молочних залоз

Реабілітація після ліпосакції

Сон

Немає обмежень.

Гігієна

Протягом 3-4 тижнів рекомендується носити компресійну білизну.

Харчування

Перший місяць необхідно дотримуватися спеціальної дієти.

Куріння

Якщо ви курите - бажано зменшити кількість викурених сигарет за місяць до операції і намагатися менше курити перший місяць після. У курців процес реабілітації проходить в 2-3 рази довше.

Спорт

Необхідно однаково змінювати спокій і щадні фізичні навантаження. Проводити відпочинок краще в положенні лежачи, ніж сидячи. У період активності - більше переміщатися і рухатися, ніж стояти.

Робота та сім'я

На роботу Ви можете вийти на наступний день після операції. За кермо Ви можете сісти на наступний день після операції. Дитину можна носити на руках через місяць після операції.

Секс

Небажаний до зняття швів.

Вагітність

Можна планувати через півроку після хірургічного втручання.

Перельоти

Перельоти дозволені через 7днів після операції.

Огляди

Після ліпосакції здійснюють не дуже великі - 2-4 міліметри - шви, зроблені не розсмоктується ниткою, які через 7 днів знімають. Повторний прийом рекомендується після 1, 3 і 6 місяців.

Запишіться на особисту консультацію до Володимира Тропешко

Відгуки пацієнтів

Делала абдоминопластику с липосакцией у Владимира Викторовича.И я,и муж остались довольны результатом-долгожданный "плоский живот" и никаких "ушек" на бедрах!!!
Если и у Вас есть такие проблемы-обращайтесь только к нему!

Ольга Борисовна

Залишити відгук

Запитайте Володимира Тропешка

ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З ІНШИХ МІСТ

Для пацієнтів з інших міст на період обстеження і реабілітації надаються комфортні палати в медичному центрі "Олівія".

Вартість проживання (без врахування харчування) становить 600 грн на добу.

У 1-2 місних палатах є:

 • санвузол;
 • wi-fi;
 • телевізор;
 • кондиціонер

Всі необхідні аналізи Ви можете здати в МЦ "Олівія" або в лабораторії за місцем проживання. Для Вашої зручності нижче зазначено перелік лабораторій з адресами:

м. Дніпро, вул. Караваєва, 68 (Діасервіс)

м. Полтава, вул. Н. Дмитрієва, 6д (БРАЙТ-БІО)

м. Херсон, пр-т Ушакова, 67 (МЦ ДОВІРА)

м. Одеса, вул. Пастера, 28 (SYNEVO)

м. Харків, вул. Танкопія, 23 (SYNEVO)

м. Миколаїв, пр. Центральний, 22/6 (SYNEVO)

м. Київ, вул. Маршала Малиновського, 28 (Нова Діагностика)

м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 15 (ІНВІТРО)

м. Вінниця, вул. Некрасова, 42 (МедЛаб)

ВІД ЗАЯВКИ ДО РЕЗУЛЬТАТУ

01

Залишіть заявку на сайті

02

З Вами зв'яжеться менеджер і запише на консультацію

03

Ви завітаєте на консультацію і приймете рішення

04

Пройдіть огляд і здайте аналізи

05

Визначте дату операції

06

Після операції Ви проведете 1-3 дні в клініці під наглядом лікаря
Медична клініка “Олівія”

м.Запоріжжя. вул. Перемоги, 131В


Час роботи:

Понеділок — п'ятниця

8:00–18:00

Субота

8:00–14:00

Неділя

Вихідний