Владимир
Тропешко

ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Пластична хірургія в Запоріжжі
Медична клініка “Олівія”

м.Запоріжжя. вул. Перемоги, 131В


Час роботи:

Понеділок — п'ятниця

8:00–18:00

Субота

8:00–14:00

Неділя

Вихідний

Запишитесь на личную консультацию
к Владимиру Тропешко

Проктологія

Добрий вечір! Я виконую операції з накладення латексних кілець, але Вам потрібно прийти на консультацію для встановлення стадії геморою. Лігування латексними кільцями можна проводити лише на 1-2 стадії.

Добридень! Лігування латексними кільцями – це амбулаторна операція. Вартість одного вузла 800 грн. Тропешко В.В. – провідний хірург медичної клініки «Олівія».

Привіт Володимире! Необхідний огляд для уточнення діагнозу, але виходячи з Ваших описаних скарг у Вас хронічна анальна тріщина, яка в даному випадку лікується тільки оперативним шляхом. Вартість від 4500 до 6000 гривень і залежить від методу оперативного лікування та вибору анестезіологічної допомоги. Записатися на прийом можна через сайт або за телефоном. Тропешко В.В. – провідний хірург медичної клініки «Олівія»

Добрий вечір! Я проводжу лікування геморою на всіх стадіях захворювання. Лікування залежить від стадії захворювання і проводиться за допомогою накладання латексних кілець на гемороїдальні вузли, перев'язки артерій вузли, що живлять - деартеріалізація, а так само виконується операція при геморої - хірургічне видалення геморою. Ціна залежить від обраної методики лікування, її можна визначити лише після консультації. Після пологів можна через 2 місяці розпочинати лікування. Тривалість перебування у стаціонарі клініки від 1 до 3 днів. Тропешко В.В. – провідний хірург медичної клініки «Олівія».

Добридень! Та я займаюся лікуванням копчикових кіст. Вартість операції від 5 до 6,5 тисячі гривень. Залежить від варіанта кісти та ступеня проблеми. Детальнішу інформацію Ви можете отримати на консультації. Тропешко В.В. – провідний хірург медичної клініки «Олівія».

Хірургія

Вартість такої операції складає 900 грн. на одному пальці, а якщо Ви робите одразу 2 пальці, то для Вас вартість буде зі знижкою-1600 грн. Коли будете готові-записуйтесь на консультацію: т.0505977602. Будемо раді допомогти Вам! Тропешко В.В. – провідний хірург медичної клініки «Олівія».

Лікарняний, на сьогоднішній день, у нашій країні приватні клініки не дають, але ми видаємо виписку за якою Ви у поліклініці за місцем проживання відкриваєте лікарняний.

Доброго дня, Едуарде! Для запису на операцію Ви повинні записатися на прийом за тел. у клініці першу добу. Кожні наступні (якщо знадобиться) 300грн 3. Понад вказані суми більше нічого не потрібно. 4. Категорія та ціна формується від розміру грижі, використовуваних матеріалів 5. Якщо операція виконується під місцевою анестезією – пацієнт іде додому через 3-4 години після операції, при інших видах анестезії 1-2 доби. Радий Вам допомогти. З повагою Володимир Володимирович Тропешко.

Добридень! У ціну входить операція, медикаменти, сітчастий імплант, наркоз, перебування у клініці першу добу. Кожен наступний (якщо знадобиться) 300грн. Операцію пахова грижа можна виконувати під місцевою анестезією, що і входить у вартість. Якщо потрібна спинальна або внутрішньовенна анестезія, ці види анестезії оплачуються додатково 900грн. Понад зазначеної суми більше нічого не потрібно.

Пластична хірургія обличчя

Добрий вечір! У своїй практиці я використовую методику пересадки волосся без великих розрізів на потиличній області, а за допомогою спеціального інструменту та обладнання. Пересаджує волосся з використанням об'єднаних волосяних фолікулів – мікрографтів. Після пересадки волосся таким способом пересаджене волосся не випаде. Навіть якщо волосся вирвати, то на його місці виросте нове волосся. Ця методика на сьогоднішній день є унікальною у своєму роді та аналогів методики на сьогоднішній день не існує. Процедура пересадки проходить для пацієнта безболісно і практично без крововтрати. З використанням даної методики ускладнень немає. Післяопераційний період для пацієнтів протікає м'яко та безболісно. На другий день після процедури пацієнт може розпочинати свої повсякденні справи. На третій день можна мити голову. Кількість пересаджених мікрографтів може коливатися від 300 до 2000 шт. Вартість одного мікрографту 40грн. Для повнішої консультації можете зв'язатися зі мною за тел. (050) 597-76-02 або (097) 933-71-77 Тропешко В.В. – провідний хірург медичної клініки «Олівія».

Пластична хірургія грудей

Добрий вечір! На сьогоднішній день є акція на операції зі збільшення грудей американськими імплантами "MOTIVE" – 29000 грн. Компресійна білизна, на післяопераційний період – у подарунок. Чекаю на консультацію. Запис за тел.(050) 597 76 02 або (097) 933 71 77 Тропешко В.В. – провідний хірург медичної клініки «Олівія».

Орієнтовна ціна на збільшення грудей від 43 000 грн. Додатково Ви оплачуєте:
• консультацію пластичного хірурга - 350 грн,
• аналізи та інші необхідні медичні обстеження,
• вартість імплантів від 1000 до 2000 у.о.

Оптимально не більше, ніж на 3 розміри.

Як правило, тривалість залежить від складності операції. Середня тривалість операції у Володимира Тропешко складає 1-3 години.

Пацієнт може піти додому на наступний день після операції.

Реабілітація триває 3-4 тижні, остаточний результат можна побачити через - 1,5-2 місяці

Як і після будь-якого іншого хірургічного втручання, після операції по збільшенню грудей потрібен час для відновлення організму. За цей час м'язи приходять до норми, спадає набряклість тканин, а груди набувають бажаної форми. Тому в період до 2 місяців після операції необхідно відмовитися від надмірних фізичних навантажень.

Бюстгальтер з кісточками можна носити не раніше ніж через 4 місяці після операції.

Планова заміна не потрібна, повторні операції роблять при бажанні пацієнта змінити розмір грудей.

Можлива тимчасова втрата чутливості в період до 4 тижнів після операції, потім чутливість відновлюється При первинному ендопротезуванні без підтяжки молочних залоз - таких проблем не виникає.

Мамопластика не впливає на подальше грудне вигодовування, тому що при операції імплант встановлюється під великий грудний м'яз, при цьому молочна залоза не зачіпається.

Імпланти не впливають на ризик розвитку раку грудей. Це перевірено численними дослідженнями.

Незначні хворобливі відчуття можуть зберігатись протягом 2-3 днів. Протипоказання для проведення операцій - годування грудьми, онкологічні хвороби, цукровий діабет.

Реабілітаційний період триває 2 тижні. У цей період необхідно виключити фізичні навантаження, відвідування соляріїв, сауни, басейну. Подальших обмежень немає.

Гінекомастія може розвиватися в результаті прийому стероїдних гормонів. При цьому можуть виникати такі симптоми: збільшення молочної залози, свербіж і відчуття дискомфорту навколо сосків.

Операцію можна проводити по досягненню 18 років.

Гінекомастія підвищує ризик розвитку раку молочної залози, викликає відчуття фізичного і психологічного дискомфорту у чоловіків (невпевненість в собі).

Завдяки тому що розріз проводиться по межі шкіра-ареола, після операції залишаються практично непомітні рубці до 3 см.

Надмірний об'єм грудей створює проблеми з диханням, обмежує фізичну активність, впливає на хребет, при цьому може викликати і його деформацію. Якщо об'єм грудей створює фізичний або психологічний дискомфорт, то не варто відкладати операцію зі зменшення грудей.

Обмеження для проведення пластики грудей - вік до 18 років, хронічні та онкологічні захворювання, цукровий діабет, захворювання серцево-судинної системи.

Розрізняють наступні види операційного доступу:
 • Періальвеолярний доступ (околососковий розріз) - створюється по контуру темного кола ареоли, на межі із шкірою. Це дозволяє максимально замаскувати післяопераційний рубець, а також дає можливість під час операції акуратно сформувати кишеню для установки імпланта і повністю зупинити кровотечу.
 • Субмаммарний доступ (в складці під грудьми) - дозволяє приховати лінію розрізу в складці під молочною залозою, яка утворюється на стику грудей в нижній частині і грудної клітини на рівні 5-6 ребра.
Метод підбирається індивідуально на консультації у пластичного хірурга.

Після пластики грудей, як правило, можна засмагати по закінченню двох тижнів після операції. При цьому необхідно уникати попадання прямих сонячних променів на рубець, а також слід наносити сонцезахисний крем з рівнем захисту не менше 70.

Протипоказання для проведення операції по мамопластики такі ж, як при інших видах операцій:
 • захворювання, що впливають на згортання крові;
 • онкологія;
 • цукровий діабет;
 • хвороби серцево-судинної системи;
 • хвороби нервової системи,
 • вагітність і період годування.

Так, вік до 18 років.

Ні, тому що ми не банківська установа.

Ні, анестезія оплачується окремо.

Так, на період обстеження і реабілітації ми надаємо 1-2 місцеві палати в медичному центрі "Олівія. Вартість перебування - 600 грн на добу без урахування вартості харчування.

Операції на грудях можна проводити через 6 місяців після завершення грудного вигодовування.

Так, через 2 тижні після операції.

Результати аналізів дійсні 2 тижні з дня здачі.

Даний період не є протипоказанням до операції з підтяжки грудей. Оскільки естрогенів в організмі жінки при клімаксі стає все менше, груди обвисають, перестаючи бути пружними. Тому цілком природним виглядає бажання повернути молочним залозам обсяги і пружність.

Операція з підтяжки грудей не впливає на можливість жінки завагітніти, проте вагітність після операції вплине на результати операції і до того ж, в 30% випадків можуть виникати мастити. Тому операцію спланувати після народження дитини.

Все залежить від індивідуальних особливостей і кількості жирової тканини. Відповідь на це питання можна отримати тільки на індивідуальній консультації пластичного хірурга.

На місці введення - шрамів не залишається. На місці забору можуть залишитися шрами до 3 мм, але так як розрізи робляться в прихованих ділянках тіла, то їх практично не видно.

Переваги:
 • немає чужорідного матеріалу, так як пересаджується власний жир пацієнта,
 • практично немає рубців,
Недоліки:
 • таким методом можна збільшити груди не більше, ніж на 0,5-1 розмір
 • а також пересаджений жир може частково розсмоктується, що може потребувати додаткових операцій.

Ліпофілінг грудей можна поєднувати з такими видами операцій, як підтяжка обличчя, блефаропластика, липофилинг виличної області.

Вік від 18 років, далі вікових обмежень немає.

Ефективність методу залежить від індивідуальних особливостей організму, методів обробки жиру і від досвіду лікаря.

Інтимна пластика

Добридень! Вартість лябіопластики – 3000 гривень. Тропешко В.В. – провідний хірург медичної клініки «Олівія».

Отопластика

Добрий вечір! Операція з усунення лопоухості (отопластика) коштує 5000 грн (обидва вуха) Тропешко В.В. – провідний хірург медичної клініки «Олівія».

Флебологія

Добридень! Операція за часом у середньому займає близько 1,5 години. У клініці Ви будете перебувати протягом 1-2 діб. Після чого вас випишуть на амбулаторне лікування. Необхідно 2-3 рази відвідування після операції на перев'язку та зняття швів. Операція виконується стандартно під спиномозковою або внутрішньовенною анестезією. Після операції Ви можете приступати до нормальної роботи та життя через 8-10 днів. Тропешко В.В. – провідний хірург медичної клініки «Олівія».

Добридень! Що стосується Вашої проблеми – це варикозна хвороба вен нижніх кінцівок, яка, швидше за все, вимагає одного з видів оперативного лікування. Для цього необхідно виконати УЗД вен нижніх кінцівок та консультацію для встановлення більш детального огляду та підбору компресійної білизни в післяопераційному періоді. Вартість лікування від 4500 до 8500 грн. однієї ноги в залежності від методу лікування. Тропешко В.В. – провідний хірург медичної клініки «Олівія»
Задайте свой вопрос Владимиру Тропешко
Медична клініка “Олівія”

м.Запоріжжя. вул. Перемоги, 131В


Час роботи:

Понеділок — п'ятниця

8:00–18:00

Субота

8:00–14:00

Неділя

Вихідний