Владимир
Тропешко

ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Пластична хірургія в Запоріжжі
Медична клініка “Олівія”

м.Запоріжжя. вул. Перемоги, 131В


Час роботи:

Понеділок — п'ятниця

8:00–18:00

Субота

8:00–14:00

Неділя

Вихідний

Запишитесь на личную консультацию
к Владимиру Тропешко

Зміст:

З усього розмаїття пластичних операцій збільшення грудей - найбільше користується попитом. Найчастіше рішення вдатися до допомоги хірурга диктується естетичними міркуваннями, але бувають і медичні показання. Однак, що б не стояло за цим бажанням, запорука успіху - в кваліфікації лікаря. Збільшення грудей в Запоріжжі понад 20 років проводить лікар вищої категорії Тропешко Володимир Вікторович. Також до нас приїжджають пацієнти з Харкова, Дніпра та інших міст України.

Збільшені груди

Показання до збільшення грудей

Всупереч поширеній думці, операція з корекції грудей не завжди буває викликана лише примхою її власниці. Існує ряд не стільки естетичних, скільки медичних причин, по яким показана мамопластика:

 • гіпоплазія молочних залоз (мікромастія) - патологія, пов'язана з недостатністю залозистої тканини. Крім неестетичного зовнішнього вигляду грудей, ускладнює лактацію;
 • птоз (опущення) грудей - досить серйозна проблема, яку також вирішить хірургія, у більшості випадків буде достатньо підтяжки грудей;
 • вроджена асиметрія - в даному випадку операція відкоригує обсяг і розмір;
 • часткова або повна втрата грудей в результаті онкологічної операції.

Вдало проведений хірургічне втручання кардинально змінює життя жінки в кращу сторону, виводить її на якісно новий рівень, додає впевненості в собі, допомагає прийняти і полюбити себе.

 

 

Тропешко В.В.

За збільшенням грудей і іншими видами маммопластики найчастіше звертаються жінки після грудного годування. Адже після пологів і лактації в жіночому організмі відбуваються зміни, одними з яких є - зміна форми і розміру грудей.
І, якщо через 2-3 місяці після завершення лактації груди не повертається до норми, то відновити її можливо тільки за допомогою пластичної операції.

Протипоказання до збільшення грудей

Але як і будь-яке ендопротезування (вживлення імплантів), операція зі збільшення бюсту має свої протипоказання. До них відносяться:

 • захворювання, що впливають на згортання крові;
 • онкологія;
 • цукровий діабет;
 • хвороби серцево-судинної системи;
 • хвороби нервової системи.

Також не проводяться операції з корекції грудей в період місячних, вагітності і годування.

Ціна на збільшення грудей в Україні 

Сучасний розвиток медицини дозволяє не прив'язуватися до місця проживання, якщо необхідна операція. Так, порівнявши вартість збільшення грудей в Харкові, Дніпрі та, наприклад, в Запоріжжі, можна побачити, що вона приблизно однакова. Тому вибирати потрібно лікаря.

Тропешко В.В. приймає пацієнтів з усієї України та зарубіжжя. Ціни на операцію ендопротезування грудей і інші виді операція на грудях представлені нижче.

п\п

Назва процедури

Вартість

1.

Збільшення молочних залоз

46000 грн

Додатково:

Імпланти від 1000 до 2000 у.о.

Білизна 130 – 150 у.о.

2.

Перев'язка

300 грн.

3.

Видалення швів

150 грн.

4.

Виїзд перев'язки вдома

800 грн.

5.

Перебування в стаціонарі

за добу

За добу - 600 грн

До 12 годин – 300 грн.

6.

Анестезіологічне забезпечення

 2600 грн.

Види імплантів для збільшення грудей

Імплантати, які будуть стояти в грудях, підбираються безпосередньо лікарем з урахуванням статури пацієнтки, стану шкіри, форми натуральних грудей і фінансових можливостей. Їх вартість може становити до 30% ціни на збільшення грудей в Україні.

круглі та анатомічні імпланти

У свою чергу, імпланти відрізняються за матеріалом виготовлення і бувають:

Для пластики використовують:

 • анатомічні (краплеподібні);
 • круглі імпланти.

Краплеподібні максимально точно імітують природну форму, тому користуються більшою популярністю. Однак для корекції обвислості, або щоб збільшити дуже маленькі груди більше підходять круглі.

 • силіконові;
 • гідрогелеві;
 • виготовлені з сольового розчину.

Силікон і гідрогель досить щільні, добре тримають контур грудей. Імплантати з сольового розчину дешевше і м'якше.

Тропешко В.В.

У моїй практиці доводиться найчастіше застосовувати круглі імпланти (їх вибирає близько 60% жінок), так як вони дозволяють максимально збільшити груди, підняти її, підкреслити зону декольте, і що важливо - їх вартість на порядок нижче анатомічних.

 

На всі матеріали, які застосовує у своїй практиці Тропешко В.В., існує довічна гарантія виробника. При виписці пацієнтка отримує паспорт виробу, де зазначена вся необхідна інформація, включаючи серійний номер, дату випуску, номер партії. За цими даними відбувається реєстрація на сайті компанії, і таким чином кожна жінка включається в поле її уваги. З умовами гарантії можна ознайомитися безпосередньо у доктора або на сайті виробника.

Володимир Вікторович працює тільки з перевіреними виробниками імплантів такими, як:

 • Eurosilicone;
 • Allergan;
 • Motiva;
 • Mentor;
 • POLYTECH (в т.ч. суперлегені імпланти B-lite).

Тропешко В.В.

У роботі я віддаю перевагу імплантам компанії Polytech, тому що вони мають ряд переваг, таких, як довічна гарантія, великий вибір текстур і наповнювача, і таким чином вони можуть задовольнити різні потреби.

Як встановлюються  імпланти?

У сучасній мамопластиці в Україні імпланти для корекції грудей можуть встановлюватися:

 • під грудний м'яз;
 • під молочну залозу.

Установка під залозу - найменш травматичний метод з коротким терміном реабілітації. Однак є ймовірність того, що з часом груди набувають неприроднього вигляду.

Імплант під грудним м'язом сильніше травмує молочну залозу, а реабілітація проходить набагато довше. Однак груди зберігають свій природний вигляд.

Поєднати надійність і атравматичность допомагає комбінований спосіб установки, при якому верхня частина імпланта покривається м'язом, а нижня іде під залізисту тканину.

варіанти встановлення імплантів в молочні залози

 

Тропешко В.В.

Кожна жінка індивідуальна, тому для кожного пацієнта я підбираю оптимальний варіант операції, а також техніку її виконання. У своїй практиці найчастіше використовую субмаммарний доступ (розріз в природній складці під грудьми), так як він самий контрольований, надійний і має ряд переваг:

 • даний вид хірургічного втручання може використовуватися у більшості жінок,
 • зручний для установки імплантів навіть великих розмірів,
 • сліди втручання повністю приховані в природній складці і непомітні на протязі всього життя,
 • молочна залоза не зачіпається, тому її функція не страждає (зберігається можливість годування грудьми в майбутньому),
 • легко встановити імплант глибоко під грудний м'яз, що робить його абсолютно непомітним на дотик,
 • а також супроводжується легким реабілітаційним періодом.

Підготовка до операції зі збільшення грудей в Запоріжжі 

Операція з корекції грудей вимагає підготовки. Сюди включається консультація Тропешко В.В., здача аналізів і ряд необхідних заходів перед самою процедурою і після неї.

Які аналізи треба здати

Традиційно перед пластикою грудей в Запоріжжі, Харкові, Дніпрі або будь-якому іншому місті -  здають аналізи на виявлення протипоказань до неї:

 • загальний аналіз крові та сечі;
 • аналіз крові на цукор, групу і резус-фактор;
 • аналіз крові на гепатити В і С;
 • печінкові проби;
 • коагулограмму;
 • аналіз крові на Реакцію Вассермана (сифіліс).

Крім аналізів, необхідні електрокардіограма і УЗД молочних залоз. Також лікар попросить результат флюорографії і гінекологічного дослідження на онкомаркери.

Як підготуватися до операції ендопротезування грудей

За тиждень до призначеної дати слід відмовитися від алкоголю і куріння. Не варто приймати аспірин і препарати з вмістом вітаміну Е, оскільки вони впливають на згортання крові. Найменше нездужання, включаючи банальну застуду, - вагома причина перенести операцію.

Напередодні потрібно прийняти душ або ванну і не перевантажувати шлунок важкою їжею.

Етапи операції зі збільшення грудей

Сама операція проходить під загальним наркозом і триває від 1 до 3 годин. Залежно від обраної тактики хірург робить розріз в одному з наступних місць:

 • по контуру ареоли;
 • в складці під грудьми;
 • у пахви;
 • у пупка.

Введення імпланта через розріз під грудьми є найбільш поширеним способом, який рекомендують і практикують досвідчені хірурги. Але, безумовно, все залежить від конкретного випадку і ситуації.

Рубець в складці виходить непомітним, його довжина становить не більше 5 см.

Фото До і Після збільшення грудей

 

Реабілітація після операції зі збільшення грудей

Операція зі збільшення грудей вимагає знаходження жінки в клініці 2-3 дня. Шви знімаються на 8-10 добу, протягом 3-4 тижнів обов'язково носіння компресійного білизни.

Подальший контакт з лікарем і огляди відбуваються:

 • через 1, 3, 6, 12 місяців і потім раз на рік при відсутності скарг;
 • УЗД молочних залоз роблять через 3, 6, 12 місяців і потім також щорічно.

Реабілітація в післяопераційний період включає наступні аспекти:

Сон

Перші 3 тижні потрібно спати з трохи піднятою головою і плечима (подушка під кутом 30 градусів, або валик під подушкою). Спати на боці можна через тиждень після операції. Спати на грудях можна через 3 місяці п віслюку операції.

Гігієна

З першого дня після операції Ви можете приймати теплий душ. Заборонено приймати ванну 4 тижні з моменту проведення операції. Компресійну білизну потрібно носити постійно протягом 1 місяця. Протягом дня кілька разів тривалістю по 10-20 хв дозволяється знімати білизну. Наступний 1 місяць Вам потрібно одягати білизну тільки на ніч.

Харчування

Обмежень в їжі немає. Заборонено вживати алкоголь перші 10 днів з моменту операції.

Куріння

Якщо ви курите - бажано зменшити кількість викурених сигарет за місяць до операції і намагатися менше курити перший місяць після. У курців процес реабілітації проходить в 2-3 рази довше.

Спорт

Присідання без ваги, пасивні навантаження на ноги - через 4 тижні після операції. Силові навантаження, танці, плавання, теніс, біг, стрибки і т.п. - через 6 місяців після операції.

Робота та сім'я

На роботу Ви можете вийти по самопочуттю. За кермо Ви можете сісти на 7й день після операції. Дитину вагою до 10 кг можна носити на руках через 2 тижні, 10-20 кг через 3 тижні. Не можна нахиляться і піднімати тяжкості місяць.

Секс

Не бажано в перший тиждень після операції.

Вагітність

Не бажано планувати вагітність перший рік після операції, так як це може вплинути на форму грудей.

Перельоти

Перельоти тривалістю до 3-х годин дозволені через тиждень після операції. Понад 3-х годин - через 2 тижні.

Огляди

Обов'язкові візити до лікаря: перший місяць, 6й місяць, 1 рік з моменту операції.

Якщо ви відчуваєте, що операція по збільшенню грудей вам необхідна, але не впевнені, боїтеся, сумніваєтеся - консультація з лікарем вищої категорії Володимиром Вікторовичем Тропешко прийде на допомогу. Подивіться фото до і після, почитайте відгуки пацієнток і прийміть рішення, яке повністю змінить ваше життя.

Запишіться на особисту консультацію до Володимира Тропешко

Відгуки пацієнтів

Я мама двоих детей. После двух родов и двух грудных вскармливаний грудь обвисла и стала маленькой. Мы с мужем решили увеличить грудь и обратиться к пластическому хирургу.

После консультации мы сразу же остановились на Вас, Владимир Викторович.

Реабилитационный период был не сложным, самые сложные: первый, второй и третий день. Спать пришлось недельку на спине, но всё это быстро прошло и через неделю начали сходить отёки, дискомфорт ушёл и я вернулась к обычному образу жизни.

Нужно не бояться идти и пробовать.

Людмила

Обратилась за услугой «увеличение груди»

Я забеременела в очень раннем возрасте и появились комплексы после родов. Я очень люблю себя и хотела быть более уверенной в себе, так как у меня ещё вся жизнь впереди.

Ваш тонкий подход меня очаровал. Я не успела ещё Вам задать вопросы — Вы уже дали на них ответы, на те вопросы, которые были в моей голове.

Послеоперационный период был лёгкий. Буквально через 3-4 дня я уже делала свои дела, вернулась к работе, семейным нуждам.

Каждая девушка хочет быть красивой, не нужно этого бояться, стесняться, задавать вопросы. Не бойтесь самой операции, это не страшно, это не больно, это нормальная процедура. Девочки, идите! Будьте красивыми и уверенными в себе.

Кристина

Обратилась за услугой «увеличение груди»

Владимир Викторович сделал мне именно такую грудь о которой я мечтала!!! Результатом очень довольна!!!!! Доктор очень точно понимает ,ЧТО пациент хочет изменить в своем теле и как это должно выглядеть после операции. Рекомендую обращаться именно к этому доктору.

Алина

Делала операцию в Запорожье,  пластический хирург Тропешко Владимир Викторович, золотые руки у доктора. Была у многих. Все рассказал подробно, какие импланты и т.д. Результат превзошел все мои ожидания. Форма груди была не совсем красивая с детства. Сейчас я просто в восторге. Уже два года прошло, никаких претензий к результату. Очень грамотный доктор. Рекомендую всем своим друзьям!
Обращайтесь не пожалеете.

Ирина

Залишити відгук

Питання-відповідь

Орієнтовна ціна на збільшення грудей від 43 000 грн. Додатково Ви оплачуєте:
• консультацію пластичного хірурга - 350 грн,
• аналізи та інші необхідні медичні обстеження,
• вартість імплантів від 1000 до 2000 у.о.
Оптимально не більше, ніж на 3 розміри.
Як правило, тривалість залежить від складності операції. Середня тривалість операції у Володимира Тропешко складає 1-3 години.
Пацієнт може піти додому на наступний день після операції.
Реабілітація триває 3-4 тижні, остаточний результат можна побачити через - 1,5-2 місяці
Як і після будь-якого іншого хірургічного втручання, після операції по збільшенню грудей потрібен час для відновлення організму. За цей час м'язи приходять до норми, спадає набряклість тканин, а груди набувають бажаної форми. Тому в період до 2 місяців після операції необхідно відмовитися від надмірних фізичних навантажень.
Бюстгальтер з кісточками можна носити не раніше ніж через 4 місяці після операції.
Планова заміна не потрібна, повторні операції роблять при бажанні пацієнта змінити розмір грудей.
Можлива тимчасова втрата чутливості в період до 4 тижнів після операції, потім чутливість відновлюється При первинному ендопротезуванні без підтяжки молочних залоз - таких проблем не виникає.
Мамопластика не впливає на подальше грудне вигодовування, тому що при операції імплант встановлюється під великий грудний м'яз, при цьому молочна залоза не зачіпається.
Імпланти не впливають на ризик розвитку раку грудей. Це перевірено численними дослідженнями.
Запитайте Володимира Тропешко

ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З ІНШИХ МІСТ

Для пацієнтів з інших міст на період обстеження і реабілітації надаються комфортні палати в медичному центрі "Олівія".

Вартість проживання (без врахування харчування) становить 600 грн на добу.

У 1-2 місних палатах є:

 • санвузол;
 • wi-fi;
 • телевізор;
 • кондиціонер

Всі необхідні аналізи Ви можете здати в МЦ "Олівія" або в лабораторії за місцем проживання. Для Вашої зручності нижче зазначено перелік лабораторій з адресами:

м. Дніпро, вул. Караваєва, 68 (Діасервіс)

м. Полтава, вул. Н. Дмитрієва, 6д (БРАЙТ-БІО)

м. Херсон, пр-т Ушакова, 67 (МЦ ДОВІРА)

м. Одеса, вул. Пастера, 28 (SYNEVO)

м. Харків, вул. Танкопія, 23 (SYNEVO)

м. Миколаїв, пр. Центральний, 22/6 (SYNEVO)

м. Київ, вул. Маршала Малиновського, 28 (Нова Діагностика)

м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 15 (ІНВІТРО)

м. Вінниця, вул. Некрасова, 42 (МедЛаб)

Від заявки до результату

01

Залишіть заявку на сайті

02

З Вами зв'яжеться менеджер і запише на консультацію

03

Ви завітаєте на консультацію і приймете рішення

04

Пройдіть огляд і здайте аналізи

05

Визначте дату операції

06

Після операції Ви проведете 1-3 дні в клініці під наглядом лікаря
Медична клініка “Олівія”

м.Запоріжжя. вул. Перемоги, 131В


Час роботи:

Понеділок — п'ятниця

8:00–18:00

Субота

8:00–14:00

Неділя

Вихідний