Владимир
Тропешко

ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Пластична хірургія в Запоріжжі
Медична клініка “Олівія”

м.Запоріжжя. вул. Перемоги, 131В


Час роботи:

Понеділок — п'ятниця

8:00–18:00

Субота

8:00–14:00

Неділя

Вихідний

Запишитесь на личную консультацию
к Владимиру Тропешко

Зміст:

Підтяжка грудей - операція, яка усуває обвислі груди, і тим самим спрямована на відновлення природної форми грудей. Наукова назва цієї естетичної процедури - мастопексия або ліфтинг грудей. Вона рекомендована при птозі: під цим терміном мається на увазі опущення молочних залоз. Щоб дізнатися, як проводиться підтяжка грудей в Запоріжжі, і розібратися, чи підходить мастопексия вам, запишіться на консультацію до Тропешко Володимира Вікторовича, хірурга з 20-річним практичним досвідом. Щоб оцінити кваліфікацію фахівця, перегляньте відгуки реальних клієнтів і сертифікати лікаря.

Підтяжка грудей в Запоріжжі

Показання до підтяжки грудей 

Існують різні методики мастопексії. Лікар обирає метод з урахуванням поточного стану грудних залоз і загального стану здоров'я пацієнтки. Під час операції можуть бути  змінені положення сосків і ареол, при необхідності видаляється надлишок шкіри, а тканини молочної залози перерозподіляються - щоб отримати гарні підтягнуті груди. Якщо необхідно збільшити розмір бюсту, можливе проведення корекції одночасно з установкою імплантатів. Ціна на підтяжку грудей в Україні відрізняється в залежності від обсягу і складності лікарських послуг.
Отже, основне показання для хірургічної корекції - птоз молочних залоз.

Серед основних причин опущення бюста - вагітність, годування малюка грудьми і подальшим завершенням годування. За цей період молочна залоза зазнає ряд змін (зміна розміру від початку вагітності до годування грудьми і подальшим припиненням лактації і тим самим зменшення обсягу молочної залози з подальшим провисання). Однак є й інші чинники, що призводять до небажаних змін і необхідності пластики, в тому числі:

 • Природна гравітація і вікові зміни.
 • Коливання ваги (через дієти, гормональні порушення і з інших причин).
 • Неправильний підбір білизни.
 • Куріння.

Таким чином, пацієнткою пластичного хірурга може стати будь-яка жінка, яка засмучуєтся через зовнішній вигляд грудей, що втратили пружність, форму і об'єм. Мастопексия ефективна при розтяжках, асиметрії, плоских грудних залозах. 

Протипоказання до проведення мастопексії

Однак існують і обмеження для проведення корекції. У кожному випадку лікар індивідуально визначає - чи можна і потрібно «підтягувати» груди. Серед основних протипоказань - вік до 18 років, порушення згортання крові, ендокринні та онкологічні захворювання. Хірург також може запропонувати відстрочити операцію, наприклад, під час загострення хронічних хвороб, а також в період гострих інфекційних захворювань хірургічне втручання неможливе. Перенесення операції на більш пізній період може бути рекомендований і тим пацієнткам, які планують найближчим часом вагітність. 

Ціна на підтяжку грудей в Запоріжжі

Ціни на підтяжку грудей в Україні, як і на операції з пластики грудей у цілому, можуть варіюватися в залежності від міста та клініки, де проводиться операція. Нижче представлена таблиця, в якій вказана вартість операції в Запоріжжі. Ми приймаємо також пацієнтів з Дніпра, Харкова та інших міст України.

п\п

Назва процедури

Вартість

1.

Підтяжка молочних залоз (мастопексія) - Періареолярна

25 000 грн

Білизна від 130-130 у.о

2.

Підтяжка грудей (мастопексія)

55 000 грн

Білизна від 130-130 у.о

3.

Підтяжка грудей з установкою імплантів

80000 грн.

Імпланти від 1300 до 2000 євро.

Компресійна білизна 150 у.о.

4.

Перев'язка

300 грн.

5.

Видалення швів

150 грн.

6.

Виїзд перев'язки вдома

800 грн.

7.

Перебування в стаціонарі

за 1 добу

За добу - 600 грн

До 12 годин – 300 грн.

8.

Анестезіологічне забезпечення

 2600 грн

 

Що потрібно знати про ступінь опущення молочних залоз?

Опущення грудей, як правило, відбувається поступово. Хірург, для того щоб визначити - чи можна та чи потрібно проводити корекцію молочних залоз, і як краще це зробити для конкретної жінки, спочатку встановлює ступінь птозу. З цією метою фахівець оцінює, наскільки м'які тканини і сосок змінили своє положення (змістилися щодо шкірної складки).

Ступені птозу грудей - молочної залози:

 • 1 ступінь - сосок знаходиться на рівні субмаммарний складки.
 • 2 ступінь - сосок знаходиться нижче рівня субмаммарний складки до 3 см
 • 3 ступінь - сосок знаходиться нижче субмаммарний складки більше 3 см.

Псевдоопущення - шкіра молочної залози втратила еластичність і провисла, при цьому сосок розташований вище рівня субмамарной складки.

ступені опущення грудей

Гландулярний птоз - сосок знаходиться вище або на рівні субмаммарний складки, а тканина залози знаходиться нижче субмаммарний складки.

Види операцій з підтяжки грудей в Запоріжжі в залежності від ступню птозу  

Основними методиками мастопексії, які широко практикуються, є наступні:

 • Вертикальна підтяжка грудей - виконується при птозі молочних залоз 1-2 ступеню.
 • Періалеолярная підтяжка молочної залози - даний метод гарний у поєднанні зі збільшенням молочних залоз за допомогою імплантів.
 • Якірна підтяжка грудей - операція виконується при птозі молочних залоз 3-4 ступеню.

різновиди операцій по підтяжці грудей

Зазначені техніки проведення операції відрізняються способами відшарування і фіксації тканин.
При періареолярній мастопексії хірург робить розріз навколо ареоли, видаляє надлишок шкіри і виконує косметичні шви для підтяжки залоз. Це найменш травматичний метод, рекомендований жінкам з невеликими грудьми, особливо при птозі першого ступеню.

При опущенні грудей другого ступеню може бути показана вертикальна підтяжка, в ході якої робиться кругові і вертикальний розрізи, після чого формується залозиста тканина.

Найбільш трудомісткий варіант - якірна, вона ж Т-подібна підтяжка, при якій хірург, крім кругового і вертикального, робить третій розріз по лінії під грудьми. При такій техніці залишається найбільше шрамів, проте при вираженому опущенні молочних залоз це найефективніший метод.

Пацієнтка отримує докладну консультацію про найбільш зручний для неї методі підтяжки до початку операції. Безпосередньо перед корекцією хірург робить розмітку грудей.

Як відбувається операція з підтяжки грудей? 

Підготовка до операції: одготовка к операции: обстеження та аналізи 

Під час консультації лікар оглядає груди і робить необхідні виміри. Хірург вибирає оптимальну техніку, а також інформує пацієнтку про очікувані результати і попереджає про можливі ускладнення, що стосуються загоєння швів, утворення гематом, втрати чутливості. Також жінка отримує направлення на відвідування ряду фахівців і на здачу аналізів. Перед мастопексією потрібно:

 • Сходити до терапевта, анестезіолога, кардіолога, мамолога.
 • Пройти флюорографію і ЕКГ.
 • Здати аналізи крові і сечі.

Підготовчий період

За два тижні до хірургічної корекції молочних залоз доведеться піти на деякі обмеження. Пацієнткам рекомендується відмовитися на цей час від куріння і прийому алкоголю. Щоб мінімізувати ризики кровотечі, обмежується прийом антикоагулянтів - препаратів, що збільшують згортання крові і підвищують ризик утворення тромбів. За 6 годин до процедури необхідно припинити прийом їжі і напоїв.    

Особливості операції  з підтяжки грудей 

Мастопексия проводиться в умовах стаціонару під загальним наркозом (внутрішньовенна або ендотрахеальний анестезія). Застосування місцевої анестезії можливо у виняткових випадках, крім місцевого анестетика, в такій ситуації додатково використовуються заспокійливі засоби. Тривалість операції - від 1 до 3 годин, пацієнтці потрібно буде залишатися в клініці 1 - 3 дні.

Реабилитація після підтяжки грудей   

 • У післяопераційному періоді після підтяжки грудей, як правило, больовий синдром не дуже виражений. У ранньому післяопераційному періоді рекомендовано обмеження рухів руками (підняття рук вгору) для зниження натяжіння на область швів, обмеження фізичних навантажень до 2-3 місяців.
 • Обов'язково носіння компресійного білизни 2-3 місяці.
 • Знаходження в стаціонарі клініки 2-3 дні.
 • Шви знімаються на 8-10 добу.
 • Остаточний результат після операції з підтяжки грудей можна в повному обсязі оцінити не раніше ніж через 8-12 місяців.

реабілітація після підтяжки грудей

Сон

Перші 3 тижні потрібно спати з трохи піднятою головою і плечима (подушка під кутом 30 градусів, або валик під подушкою). Спати на боці можна через тиждень після операції. Спати на грудях можна через 3 місяці після операції.

Гігієна

З першого дня після операції Ви можете приймати теплий душ. Заборонено приймати ванну 4 тижні з моменту проведення операції. Компресійну білизну потрібно носити постійно протягом 1 місяця. Протягом дня кілька разів тривалістю по 10-20 хв дозволяється знімати білизну. Наступний 1 місяць Вам потрібно одягати білизну тільки на ніч.

Харчування

Обмежень в їжі немає. Заборонено вживати алкоголь перші 10 днів з моменту операції.

Куріння

Якщо ви курите - бажано зменшити кількість викурених сигарет за місяць до операції і намагатися менше курити перший місяць після. У курців процес реабілітації проходить в 2-3 рази довше.

Спорт

Присідання без ваги, пасивні навантаження на ноги - через 4 тижні після операції. Силові навантаження, танці, плавання, теніс, біг, стрибки і т.п. - через 6 місяців після операції.

Робота та сім'я

На роботу Ви можете вийти за самопочуттям. За кермо Ви можете сісти на 7й день після операції. Дитину вагою до 10 кг можна носити на руках через 2 тижні, 10-20 кг через 3 тижні. Не можна нахиляться і підіймати важкі предмети місяць.

Секс

Не бажано в перший тиждень після операції.

Вагітність

Не бажано планувати вагітність перший рік після операції, так як це може вплинути на форму грудей.

Перельоти

Перельоти тривалістю до 3-х годин дозволені через тиждень після операції. Понад 3-х годин - через 2 тижні.

Огляди

Обов'язкові візити до лікаря: перший місяць, 6й місяць, 1 рік з моменту операції.

Запишіться на особисту консультацію до Володимира Тропешко

Залишити відгук

Питання-відповідь

Ні, тому що ми не банківська установа.
Ні, анестезія оплачується окремо.
Так, на період обстеження і реабілітації ми надаємо 1-2 місцеві палати в медичному центрі "Олівія. Вартість перебування - 600 грн на добу без урахування вартості харчування.
Операції на грудях можна проводити через 6 місяців після завершення грудного вигодовування.
Так, через 2 тижні після операції.
Результати аналізів дійсні 2 тижні з дня здачі.
Даний період не є протипоказанням до операції з підтяжки грудей. Оскільки естрогенів в організмі жінки при клімаксі стає все менше, груди обвисають, перестаючи бути пружними. Тому цілком природним виглядає бажання повернути молочним залозам обсяги і пружність.
Операція з підтяжки грудей не впливає на можливість жінки завагітніти, проте вагітність після операції вплине на результати операції і до того ж, в 30% випадків можуть виникати мастити. Тому операцію спланувати після народження дитини.
Запитайте Володимира Тропешко

ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З ІНШИХ МІСТ

Для пацієнтів з інших міст на період обстеження і реабілітації надаються комфортні палати в медичному центрі "Олівія".

Вартість проживання (без врахування харчування) становить 600 грн на добу.

У 1-2 місних палатах є:

 • санвузол;
 • wi-fi;
 • телевізор;
 • кондиціонер

Всі необхідні аналізи Ви можете здати в МЦ "Олівія" або в лабораторії за місцем проживання. Для Вашої зручності нижче зазначено перелік лабораторій з адресами:

м. Дніпро, вул. Караваєва, 68 (Діасервіс)

м. Полтава, вул. Н. Дмитрієва, 6д (БРАЙТ-БІО)

м. Херсон, пр-т Ушакова, 67 (МЦ ДОВІРА)

м. Одеса, вул. Пастера, 28 (SYNEVO)

м. Харків, вул. Танкопія, 23 (SYNEVO)

м. Миколаїв, пр. Центральний, 22/6 (SYNEVO)

м. Київ, вул. Маршала Малиновського, 28 (Нова Діагностика)

м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 15 (ІНВІТРО)

м. Вінниця, вул. Некрасова, 42 (МедЛаб)

Від заявки до результату

01

Залишіть заявку на сайті

02

З Вами зв'яжеться менеджер і запише на консультацію

03

Ви завітаєте на консультацію і приймете рішення

04

Пройдіть огляд і здайте аналізи

05

Визначте дату операції

06

Після операції Ви проведете 1-3 дні в клініці під наглядом лікаря
Медична клініка “Олівія”

м.Запоріжжя. вул. Перемоги, 131В


Час роботи:

Понеділок — п'ятниця

8:00–18:00

Субота

8:00–14:00

Неділя

Вихідний