Владимир
Тропешко

ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Пластична хірургія в Запоріжжі
Медична клініка “Олівія”

м.Запоріжжя. вул. Перемоги, 131В


Час роботи:

Понеділок — п'ятниця

8:00–18:00

Субота

8:00–14:00

Неділя

Вихідний

Запишитесь на личную консультацию
к Владимиру Тропешко

Мамопластика, або іншими словами пластична хірургія грудей, завжди користувалася попитом як в Україні, так і в усьому світі. Справа в тому, що багато жінок прагнуть досягти ідеальної форми свого тіла, навіть якщо для цього необхідно звернутися до пластичного хірурга. Але в порівнянні з минулими десятиліттями, маммопластика в Україні стала повністю безпечним процесом, якщо звернутися до досвідченого кваліфікованого фахівця. Володимир Тропешко використовує для збільшення або корекції грудей тільки сучасні методи і технології, в тому числі і лазерне обладнання, завдяки чому на тілі після операції не залишається видимих ​​слідів.

Показання до пластики грудей

Бажання жінки змінити форму або розмір грудей є далеко не єдиною причиною для процедури. Існує також ряд медичних показань, які зобов'язують жінку звернутися до пластичного хірурга. Зокрема, можна виділити такі причини:

 • вроджена деформація молочних залоз (несиметричність, анормальние форма);
 • гіпертрофія;
 • травми і пошкодження;
 • перенесені операції (як пластичні, так і звичайні);
 • проблеми в результаті різкого схуднення;
 • зміна форми або розміру в результаті грудного вигодовування.

Варто відзначити, що в таких випадках пластика грудей передбачає не тільки збільшення молочних залоз, а й в деяких випадках їх зменшення.

Протипоказань для проведення операції не так вже й багато. Завдяки сучасним технологіям, це досить безпечний процес. Але все ж забороняється робити маммопластику в таких випадках:

 • Наявність пухлин будь-якого виду;
 • Алергічна або вірусна висип в області грудей;
 • Інфекційні хвороби в прогресуючій формі;
 • Цукровий діабет;
 • Вік (в основному пластику дозволено робити з 18 років, але все ж не рекомендується піддавати процедурі дівчат, які ще не народжували).

Види операцій з мамопластики в Запоріжжі

Кожна клініка, і зокрема пластичний хірург, надає свій спектр послуг в сфері маммопластики Володимир Тропешко пропонує своїм пацієнтам такі види пластики, як:

Як проходить прийом хірурга з пластики грудей у Запоріжжі?

Багато жінок задають безліч питань про те, яку процедуру краще зробити і скільки це буде коштувати в чатах клінік. Але визначити всі особливості операції в онлайн-режимі неможливо. Найбільш надійний метод - це записатися на консультацію до пластичного хірурга. Лікар вислухає ваші побажання, проведе ретельний огляд і в деталях опише, як проходить операція і яка її вартість. Щоб записатися на прийом до Володимира Тропешко, зателефонуйте за номером телефону, вказаним на сайті, або залиште свою заявку.

Ми доклали всіх зусиль для створення умов комфортного обстеження, безпосередньо проведення операції з корекції грудей, і організації післяопераційного періоду.

Ціни на мамопластику в Україні

п\п

Назва процедури

Вартість

1.

Збільшення молочних залоз

46000 грн

Додатково:

Імпланти від 1000 до2000 у.о.

Білизна 130 – 150 у.о.

2.

Підтяжка молочних залоз (мастопексія) - періареолярна

25 000 грн

Додатково:

Білизна 130-150 у.о.

3.

Підтяжка грудей (мастопексія)

55 000 грн.

Додатково:

Білизна від 130-150 .у.о.

4.

Підтяжка грудей з установкою імплантів

80000 грн.

Додатково:

Імпланти від 1300 до 2000 євро.

Компресійна белизна 150 у.о.

5.

Редукційна мамопластика

(зменшення грудей)

55 000 грн 

Додатково:

Білизна від 130-130 у.о.

6.

Реконструкція молочних залоз

Корекція тубулярних грудей, повторні операції на грудях з корекцією

22 000 грн.

Додатково:

Білизна від 130-130 у.о.

7.

Ліпофілінг (ліпографтінг) грудей

30000 грн.

8.

Корекція гінекомастії (чоловіки)

17 000 грн.

9.

Перев'язка

300 грн.

10.

Видалення швів

150 грн.

11.

Виїзд на перев'язки вдома

800 грн.

12.

Перебування в стаціонарі

 

За добу - 600 грн

До 12 годин – 300 грн.

13.

Анестезіологічне забезпечення

 2600 грн.

 

Також Ви можете ознайомитися з цінами на пластичну хірургію по інших напрямках на нашому сайті.

Володимир Тропешко - це кваліфікований пластичний хірург вищої категорії з досвідом роботи більше 20 років і провідний спеціаліст в Запоріжжі. Ви можете самостійно переконатися в його професіоналізмі, подивившись результати його роботи на сайті. Там же ви маєте можливість прочитати відгуки його клієнтів. Головним показником якості роботи Володимира Тропешко є те, що до нього звертаються жінки з різних міст країни, хоча пластика грудей в Харкові, Києві чи Дніпрі робиться в багатьох клініках.

  

Запишіться на особисту консультацію до Володимира Тропешко

Відгуки пацієнтів

Я мама двоих детей. После двух родов и двух грудных вскармливаний грудь обвисла и стала маленькой. Мы с мужем решили увеличить грудь и обратиться к пластическому хирургу.

После консультации мы сразу же остановились на Вас, Владимир Викторович.

Реабилитационный период был не сложным, самые сложные: первый, второй и третий день. Спать пришлось недельку на спине, но всё это быстро прошло и через неделю начали сходить отёки, дискомфорт ушёл и я вернулась к обычному образу жизни.

Нужно не бояться идти и пробовать.

Людмила

Обратилась за услугой «увеличение груди»

С юности меня эстетически не устраивала моя грудь. Время шло. а проблема оставалась.

Некоторые мои подруги у Вас уже оперировались. я решила записаться на консультацию. Впервые, когда пришла, Вы меня расположили к себе, вы дали ответы на все мои вопросы.

Вы знаете, я ожидала чего-то страшного, но это не так. Первые три дня я чувствовала небольшой дискомфорт, были неприятные ощущения, немножко боли. Эти три дня длились не так долго, как тот период времени, сколько я ждала этого процесса, чтобы стать увереннее.

Хотела бы пожелать всем девушкам, чтобы они шли к своей мечте, что это не страшно, не больно и результат превосходит все Ваши ожидания.

Марьяна

Обратилась за услугой «увеличение груди»

Я забеременела в очень раннем возрасте и появились комплексы после родов. Я очень люблю себя и хотела быть более уверенной в себе, так как у меня ещё вся жизнь впереди.

Ваш тонкий подход меня очаровал. Я не успела ещё Вам задать вопросы — Вы уже дали на них ответы, на те вопросы, которые были в моей голове.

Послеоперационный период был лёгкий. Буквально через 3-4 дня я уже делала свои дела, вернулась к работе, семейным нуждам.

Каждая девушка хочет быть красивой, не нужно этого бояться, стесняться, задавать вопросы. Не бойтесь самой операции, это не страшно, это не больно, это нормальная процедура. Девочки, идите! Будьте красивыми и уверенными в себе.

Кристина

Обратилась за услугой «увеличение груди»

Владимир Викторович сделал мне именно такую грудь о которой я мечтала!!! Результатом очень довольна!!!!! Доктор очень точно понимает ,ЧТО пациент хочет изменить в своем теле и как это должно выглядеть после операции. Рекомендую обращаться именно к этому доктору.

Алина

Делала операцию в Запорожье,  пластический хирург Тропешко Владимир Викторович, золотые руки у доктора. Была у многих. Все рассказал подробно, какие импланты и т.д. Результат превзошел все мои ожидания. Форма груди была не совсем красивая с детства. Сейчас я просто в восторге. Уже два года прошло, никаких претензий к результату. Очень грамотный доктор. Рекомендую всем своим друзьям!
Обращайтесь не пожалеете.

Ирина

Залишити відгук

Питання-відповідь

Пацієнт може піти додому на наступний день після операції.
Реабілітація триває 3-4 тижні, остаточний результат можна побачити через - 1,5-2 місяці
Як і після будь-якого іншого хірургічного втручання, після операції по збільшенню грудей потрібен час для відновлення організму. За цей час м'язи приходять до норми, спадає набряклість тканин, а груди набувають бажаної форми. Тому в період до 2 місяців після операції необхідно відмовитися від надмірних фізичних навантажень.
Бюстгальтер з кісточками можна носити не раніше ніж через 4 місяці після операції.
Можлива тимчасова втрата чутливості в період до 4 тижнів після операції, потім чутливість відновлюється При первинному ендопротезуванні без підтяжки молочних залоз - таких проблем не виникає.
Розрізняють наступні види операційного доступу:
 • Періальвеолярний доступ (околососковий розріз) - створюється по контуру темного кола ареоли, на межі із шкірою. Це дозволяє максимально замаскувати післяопераційний рубець, а також дає можливість під час операції акуратно сформувати кишеню для установки імпланта і повністю зупинити кровотечу.
 • Субмаммарний доступ (в складці під грудьми) - дозволяє приховати лінію розрізу в складці під молочною залозою, яка утворюється на стику грудей в нижній частині і грудної клітини на рівні 5-6 ребра.
Метод підбирається індивідуально на консультації у пластичного хірурга.
Після пластики грудей, як правило, можна засмагати по закінченню двох тижнів після операції. При цьому необхідно уникати попадання прямих сонячних променів на рубець, а також слід наносити сонцезахисний крем з рівнем захисту не менше 70.
Протипоказання для проведення операції по мамопластики такі ж, як при інших видах операцій:
 • захворювання, що впливають на згортання крові;
 • онкологія;
 • цукровий діабет;
 • хвороби серцево-судинної системи;
 • хвороби нервової системи,
 • вагітність і період годування.
Так, вік до 18 років.
Ні, тому що ми не банківська установа.
Ні, анестезія оплачується окремо.
Так, на період обстеження і реабілітації ми надаємо 1-2 місцеві палати в медичному центрі "Олівія. Вартість перебування - 600 грн на добу без урахування вартості харчування.
Запитайте Володимира Тропешко

ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ З ІНШИХ МІСТ

Для пацієнтів з інших міст на період обстеження і реабілітації надаються комфортні палати в медичному центрі "Олівія".

Вартість проживання (без врахування харчування) становить 600 грн на добу.

У 1-2 місних палатах є:

 • санвузол;
 • wi-fi;
 • телевізор;
 • кондиціонер

Всі необхідні аналізи Ви можете здати в МЦ "Олівія" або в лабораторії за місцем проживання. Для Вашої зручності нижче зазначено перелік лабораторій з адресами:

м. Дніпро, вул. Караваєва, 68 (Діасервіс)

м. Полтава, вул. Н. Дмитрієва, 6д (БРАЙТ-БІО)

м. Херсон, пр-т Ушакова, 67 (МЦ ДОВІРА)

м. Одеса, вул. Пастера, 28 (SYNEVO)

м. Харків, вул. Танкопія, 23 (SYNEVO)

м. Миколаїв, пр. Центральний, 22/6 (SYNEVO)

м. Київ, вул. Маршала Малиновського, 28 (Нова Діагностика)

м. Кривий Ріг, пр. Металургів, 15 (ІНВІТРО)

м. Вінниця, вул. Некрасова, 42 (МедЛаб)

Від заявки до результату

01

Залишіть заявку на сайті

02

З Вами зв'яжеться менеджер і запише на консультацію

03

Ви завітаєте на консультацію і приймете рішення

04

Пройдіть огляд і здайте аналізи

05

Визначте дату операції

06

Після операції Ви проведете 1-3 дні в клініці під наглядом лікаря
Медична клініка “Олівія”

м.Запоріжжя. вул. Перемоги, 131В


Час роботи:

Понеділок — п'ятниця

8:00–18:00

Субота

8:00–14:00

Неділя

Вихідний