Владимир
Тропешко

ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Пластична хірургія в Запоріжжі
Медична клініка “Олівія”

м.Запоріжжя. вул. Перемоги, 131В


Час роботи:

Понеділок — п'ятниця

8:00–18:00

Субота

8:00–14:00

Неділя

Вихідний

Запишитесь на личную консультацию
к Владимиру Тропешко

Мене звуть Тропешко Володимир Вікторович. На моєму рахунку більше 20 років практичного досвіду в пластичній, загальної хірургії, проктології і флебології.
На сьогоднішній день - до мене найчастіше звертаються жінки для вирішення проблем естетики грудей. Тому в цій статті я спробую відповісти на найбільш затребувані питання, які стосуються пластики грудей і вибору грудних імплантів.

Щоб досягти бажаного ефекту, важливо здійснити правильний вибір імплантів для маммопластики. Я пропоную своїм пацієнткам тільки кращі моделі від відомих виробників. Правильно підібраний ендопротез для грудей- гарантія успішної операції.

Які фірми грудних імплантів використовую в роботі?

Грудної імплант складається з міцної оболонки з певним речовиною всередині. Ендопротези дозволяють збільшити розмір, підняти груди, поміняти її форму. Крім цього, імпланти застосовують для відновлення грудей після радикальних заходів, наприклад видалення.

У своїй клініці я пропоную жінкам вибір імплантів для збільшення грудей. Для проведення операції використовую грудні ендопротези популярних виробників:

 • Motiva;
 • Polytech;
 • Eurosilicone.

Під брендом Motiva випускаються силіконові грудні протези в унікальній оболонці, яку запатентувала і розробила ця компанія. Завдяки їй внутрішній наповнювач Motiva НЕ мігрує при пошкодженні імпланта, тому можливість виникнення капсулярною контрактури мінімальна. Жінки з такими имплантами можуть бути спокійні: Motiva дає на них гарантію від пошкодження оболонки на все життя і від наростання тканин на 20 років.

У грудних імплантатах Motiva є чіп Q Inside Safety, в якому зберігається вся інформація про протезі і операції: характеристики, дата операції та ім'я доктора, який її провів, а також інформація про гарантії. Якщо документи на імпланти були загублені, то за допомогою сканера можна вважати інформацію з цього чіпа.

Ендопротези відповідають стандартам якості Європи та США, що підтверджується відповідними сертифікатами: ISO, FDA, CE.

Ендопротези Motiva можуть бути:

 • круглoй фoрми;
 • True Fixation - у вигляді краплі (анатомічні);
 • ергономічні - у вигляді краплі або круглі, для створення природного ефекту.

Німецька компанія Polytech займається виробництвом імплантів з силікатним і силіконовим наповнювачами. Продукти «Політех» мають сертифікати якості ISO і CE. Ендопротези Polytech заповнені сучасним висококогезівним гелем. У нього є мемори-ефект, тому імплант швидко відновлює форму після сильного стиснення або удару.

Компанія Polytech пропонує різні грудні імпланти:
текстуровані, круглої форми, з центральною проекцією;
овальної форми, з широкою базою;
у вигляді краплі;
анатомічні з вузькою базою і повною висотою.
У німецьких імплантів Polytech бувають різні проекція, висота імпланта і розміри. «Політех» дає гарантію на все життя на свої ендопротези.

Французька компанія Eurosilicone поставляє імпланти з силіконовим наповнювачем. Якість ендопротезів підтверджується сертифікатами ISO, EU і CE. Eurosilicone випускає різні ендопротези:
круглої форми, з гладкою або текстурованою оболонкою;
у вигляді краплі (анатомічні), з текстурованою або надміцної оболонкою 360 Degree Barrier Layer.

Виробник використовує нову технологію текстурирования Cristalline. Вона сприяє вростання тканин і зменшує ймовірність розвитку капсулярною контрактури.

На свої імпланти Eurosilicone дає гарантію класу «преміум» - можливість заміни протеза в будь-який момент використання при його пошкодженні.

Види імплантів за формою та наповнювачем

За формою ендопротези молочної залози бувають:

 • круглі - піднімають груди і створюють ефект «пуш-ап», ​​ідеальний варіант для жінок, у яких груди деформувалася після вагітності, швидкого скидання ваги або з віком;
 • анатомічні або каплевидні - їх вибирають, щоб отримати природний ефект, форма таких ендопротезів відповідає формі жіночих грудей.

Залежно від внутрішнього наповнювача, імпланти бувають:

 • силіконові;
 • гідрогелеві;
 • силікатні;
 • сольові: всередині - фізрозчин, зараз практично не використовуються.

Силіконові імпланти заповнені когезивних (силіконовим) гелем. Їх дозволяється використовувати жінкам і дівчатам від 22 років. Вони підходять для установки після мастектомії і при ревізійному хірургічному втручанні. Силіконові імпланти заповнюють різними гелем:

 • soft touch - найбільш м'які;
 • середньо-когезивних;
 • високо-когезивних.

Переваги силіконових імплантів:

На дотик груди схожі на натуральну, так як структура внутрішнього наповнювача схожа на тканини молочної залози.
Гель має щільну консистенцію, тому при пошкодженні поверхні імпланту він залишається на місці.

Неозброєним оком пошкодження силіконового імпланту помітити неможливо. Тому жінкам з такими ендопротезами рекомендується 1-2 рази на рік робити МРТ.
Усередині гідрогелевих імплантів природний полімер. Якщо оболонка імпланта пошкоджується і гідрогель виходить з неї, то він розщеплюється на глюкозу, воду і діоксид вуглецю.

Переваги гідрогелевих імплантів:

 • натуральний ефект;
 • ймовірність капсулярною контрактури нижче, ніж у силіконових;
 • якщо оболонка ушкоджується, то наповнювач сам виводиться з організму.

Силікатні грудні імпланти наповнюються гелем і маленькими порожніми силікатними кульками.

Переваги силікатних ендопротезів:

 • на 30% легше інших імплантів, тому ризик відвисання грудей, а також навантаження на шию і спину набагато менше;
 • завдяки невеликій вазі можна встановлювати імпланти великого розміру.

Так як силікатні грудні ендопротези з'явилися порівняно недавно, вони пройшли зовсім небагато клінічних випробувань. Як вони поведуть себе через 10-15 років використання, невідомо.

Поверхня грудних імплантів буває:

 • текстурованою (негладкою). Такі моделі гарантують відмінне зчеплення поверхні імпланту і тканин грудей, рідко стають причиною капсулярною контрактури. На дотик такі ендопротези жорсткіше інших, можуть викликати появу складок;
 • гладкою. Імпланти цього типу м'які, на дотик схожі на природну грудну залозу. Гладкі імпланти по міцності поступаються текстурированним.

Розмір ендопротезів впливає на їх обсяг (позначається в мілілітрах). Один розмір молочної залози - це приблизно 150 мл.

Випуклість імпланта безпосередньо залежить від його розміру. Профіль грудного ендопротеза буває:

 • високим: нагадують половину м'ячика, найбільш опуклий;
 • середнім: трохи нижче, ніж високий;
 • низьким: найбільш плоский варіант.

Про вибір ендопротезів

Як вибрати грудні імпланти? Це хвилює всіх жінок, які хочуть підкоригувати форму або об'єм своїх грудей. Щоб установка ендопротезів пройшла успішно і принесла бажаного результату, рішення цього питання слід довірити пластичному хірургу. Для правильного підбору імпланта доктор звертатиме увагу на зріст, вага, об'єм грудної клітки, обхват стегон і талії, товщину жирового прошарку і шкіри пацієнтки.

Якщо ви бажаєте виправити форму, збільшити обсяг, підтягнути груди, запишіться на прийом. Я допоможу втілити вашу мрію в реальність - вашим декольте будуть захоплюватися!

Запишіться на особисту консультацію до Володимира Тропешко

Медична клініка “Олівія”

м.Запоріжжя. вул. Перемоги, 131В


Час роботи:

Понеділок — п'ятниця

8:00–18:00

Субота

8:00–14:00

Неділя

Вихідний