Владимир
Тропешко

ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Пластична хірургія в Запоріжжі
Медична клініка “Олівія”

м.Запоріжжя. вул. Перемоги, 131В


Час роботи:

Понеділок — п'ятниця

8:00–18:00

Субота

8:00–14:00

Неділя

Вихідний

Запишитесь на личную консультацию
к Владимиру Тропешко

Одною з найбільш популярних пластичних операцій є збільшення грудей. Важливий етап підготовки до неї - вибір оптимальних імплантатів. Ультралегкі силіконові імпланти B-Lite - справжній прорив в пластичної хірургії. Завдяки їм сучасна мамопластика стала ще простіше.

Що таке B-Lite?

 

Творці грудних імплантатів - брати з Ізраїлю, біохіміки Джекі і Даель Говрін-Йегудайн. У розробці також брала участь команда пластичних хірургів, біологів, хіміків і вчених. Перш ніж представити продукт пацієнтам, вони протягом 10 років проводили фундаментальні тестування.

Права на виготовлення виробів належать німецькому виробникові Polytech.

У імплантатах B-Lite впроваджена новаторська технологія, що забезпечує природну повноту і міцність, а також значно менша - на 30% - вага в порівнянні з традиційними грудними ендопротезами. B-Lite такі легкі, що не тонуть у воді! Особливо ця різниця у вазі відчувається при установці імплантатів великого розміру і при активному проведенні часу.

 

У таблиці нижче показані кілька прикладів порівняння B-Lite з іншими наповненими силіконовим гелем имплантами, які є на ринку.

Об'єм імпланту, см3

Вага традиційного силіконового імпланту, г

Вага B-Lite/SL, г Вага B-Lite/DL, г

260

260

195 186

395

395

269 280

650

650

488 445

 810

810

608 545

 

 

 

В Європі B-Lite використовують вже кілька років. В Україні компанія, що володіє патентом, презентувала імплантати на майстер-класі, проведеному в Києві 16 лютого 2019 р

Структура і склад імплантів B-Lite

B-Lite, як і всі аналоги, складаються з оболонки і наповнювача. Застосовувані матеріали абсолютно безпечні, мають біологічну сумісність. Силіконову оболонку виготовляє відома німецька компанія більш ніж з 25-річним досвідом створення грудних імплантів. Продукція виробника успішно застосовується в хірургії вже довгий час. А її безпека підтверджена відповідними документами.

Наповнювач звичайних імплантів - силіконовий гель або фізіологічний розчин. У виробах B-Lite - висококогезівний силіконовий еластомер з порожніми інертними микросферами з боросилікатом високого ступеня очистки. Цей матеріал давно використовується для створення імплантів, що застосовуються в стоматологічній, офтальмологічній та ортопедичної областях. Крім того, він надзвичайно легкий, але настільки стійкий, що використовувався космічним агентством НАСА для зниження ваги захисних покриттів шатлів.

У імплантатах B-Lite молекули силіконового гелю міцно пов'язані з микросферами з боросилікат, тому не відокремлюються один від одного навіть при теоретичному розриві або пошкодженні імпланта. Завдяки цьому скорочується кількість силіконового гелю, що знижує вагу готового виробу. Застосування цих мікросфер гарантує високу надійність імплантатів і їх натуральність при пальпації. Вони не деформуються при перепадах температури і тиску. Тому не будуть перешкодою занять навіть найбільш інтенсивними видами спорту, наприклад дайвінгом і альпінізмом.

Грудні імплантати B-Lite доступні в різних розмірах і формах, тому здатні задовольнити всі смаки і потреби пацієнток. Вони мають шорстку текстуру, що попереджає ризик деформації і вростання тканин. Однак текстура ця настільки дрібна, що на дотик імпланти здаються абсолютно гладкими.

Головні переваги B-Lite

 • Невелика вага.

B-Lite - найлегші в світі імпланти. Наприклад, при вазі силіконового імплантату 365 г аналогічного обсягу B-Lite важить 275 г. Відповідно, чим більший об'єм, тим більше відчутна різниця у вазі. При великій масі збільшується вплив гравітації і, як наслідок, підвищуються тиск і напругу грудних тканин. В кінцевому підсумку це може призвести до атрофії грудної тканини, провисання грудей і появи на ній западин, зміщення ареола і соска, деформації імпланта, відчуття болю в шийному відділі хребта і спині. B-Lite дозволяють уникнути всіх цих побічних ефектів.

 • Природний вигляд, натуральні тактильні відчуття.

Збільшені груди виглядають природно, м'які на дотик.

 • Довговічність.

Легкі грудні імплантати B-lite для збільшення грудей мають довічну гарантію від виробника. Після операції жінка отримує не тільки виписаний епікриз, а й паспорт на встановлені імпланти. Також вона реєструється на сайті виробника із зазначенням дати і способу операції, номера партії і серійного номера імплантатів.

 

 • Безпека.

B-Lite відповідають всім нормам, стандартам і вимогам. Вони абсолютно нешкідливі для організму, що підтверджено численними клінічними дослідженнями. Імпланти схвалені комісією Європейського союзу. Мають маркування CE.

 • Міцність.

Мікросфери інтегруються в гель. У випробуваннях на міцність при стисканні встановлено, що мікросфери здатні витримати тиск понад 200 фунтів (близько 90 кг) на 1 квадратний дюйм (близько 2,5 см2), це становить понад 13 атм. Такий показник значно перевищує діапазон тиску, якому люди можуть піддаватися протягом життя, включаючи самі екстремальні випадки.

 • Швидка реабілітація.

Завдяки малій вазі імплантатів відновлення після операції проходить швидко і комфортно. Вже через добу після маммопластики пацієнтка може покинути клініку.

Особливості операції

Процедура установки B-Lite не має відмінностей від операції по збільшенню грудей традиційними силіконовими імплантатами. Також вони можуть застосовуватися при комбінованої пластичної хірургії з використанням трансплантації жирових клітин або інших допоміжних матеріалів.

Хірургічне втручання проводять під загальним наркозом. Тривалість операції - 1-3 години, в залежності від індивідуальних особливостей. Тактика операції залежить від способу оперування, проте в загальному збільшення грудей за допомогою імплантів B-lite відбувається наступним чином:

 1. Хірург завдає на молочні залози контури, за якими буде робити розрізи.
 2. Пацієнту проводиться анестезія.
 3. За допомогою лазера або скальпеля лікар робить розрізи і формує кишеню для імплантів.
 4. Здійснює так звану примірку: встановлює в кишеню сайзер аналогічної форми, щоб переконатися в правильному підборі імпланта.
 5. Після примірки хірург встановлює імплантати.
 6. Накладає на розрізи шви і встановлює дренаж для відтоку ексудату.
 7. Рана накривається пов'язкою.
 8. Для фіксування імплантатів в заданому положенні жінці надягають компресійну білизну.
 9. Після операції пластичний хірург дає пацієнтці рекомендації, яких необхідно дотримуватися в період реабілітації.

«Нові» груди повинні не просто бути красивими, але і відчуватися «своїми». На жаль, на практиці бувають випадки, коли жінки так і не звикають до більшої ваги грудей. Іноді у них з'являються скарги на болі в шиї і спині, що ускладнює ситуацію. B-Lite дозволяють повністю запобігти ризику подібних ускладнень. Саме тому такі імплантати рекомендують багато фахівців.

Збільшення грудей імплантами B-Lite дозволяє домогтися бажаної форми, не ставлячи під загрозу цілісність тканини молочної залози і довгострокову стабільність, а також запобігти повторній маммопластиці в майбутньому. Пластичний хірург Тропешко Володимир Вікторович брав участь в майстер-класі по використанню імплантатів Polytech і провів уже не одну операцію по їх установці. Хочете збільшити груди і відчувати себе легко і комфортно? Зверніться на консультацію, Володимир Вікторович допоможе вам набути впевненості у своїй красі.

Запишіться на особисту консультацію до Володимира Тропешко

Медична клініка “Олівія”

м.Запоріжжя. вул. Перемоги, 131В


Час роботи:

Понеділок — п'ятниця

8:00–18:00

Субота

8:00–14:00

Неділя

Вихідний