Владимир
Тропешко

ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Пластична хірургія в Запоріжжі
Медична клініка “Олівія”

м.Запоріжжя. вул. Перемоги, 131В


Час роботи:

Понеділок — п'ятниця

8:00–18:00

Субота

8:00–14:00

Неділя

Вихідний

Запишитесь на личную консультацию
к Владимиру Тропешко

Як зберегти форму грудей після пологів і годування? Це питання турбує кожну жінку, яка очікує дитину або вже щасливу матусю. У цій статті я постараюся докладно розповісти, як зберегти форму грудей в цей період, кому показана маммопластика після пологів, про процедури і видах пластичної корекції молочних залоз

Як зберегти форму грудей під час вагітності?

Турбуватися про збереження форми грудей слід ще під час вагітності, так як саме в цей період починається зміна її форми – збільшення, аж до появи розтяжок, так як під впливом гормонів жіночий організм готується до періоду лактації. В принципі, жінці доглядати за грудьми потрібно завжди, не тільки під час вагітності. Систему догляду складають наступні процедури:

  • вправи для м'язів грудей;
  • косметичні засоби – лосьйони і креми для шкіри цієї делікатної частини тіла;
  • носіння зручного і функціонального бюстгальтера;
  • масаж.

Вправи для м'язів грудей

Груди підтримують велика і мала грудні м'язи. Велика – над грудьми, мала – під нею. Для підтримки цих м'язів в тонусі добре мати гантелі 2 кг, з якими можна робити такі вправи:

1.Розведення гантелей в сторони в положенні лежачи.

2.Заклад гантелей за голову в положенні лежачи.

3.Жим гантелей вгору з цього ж положення.

Ці три вправи повністю прокачують м'язи грудей. Якщо додасте ще віджимання (спочатку можна від ліжка, потім від підлоги) хоча б 3 рази на тиждень, ваша груди завжди буде мати надійну підтримку, що важливо при збільшенні грудей після пологів.

Косметичні засоби для підтримки тонусу шкіри грудей

Хоча шкіра грудей більш ніжна і тонка, ніж на інших частинах тіла, для підтримки її в тонусі потрібно дотримуватись тих же правил догляду, що загалом за тілом:

  • Очищення. Гелі та креми для душу щодня, скраб – 2-3 рази в тиждень.
  • Зволоження. Креми і лосьйони для тіла після кожного прийому душу – більш жирні у холодну пору року і на водній основі в тепле.
     

Як вибрати бюстгальтер на час вагітності та годування?

В період вагітності краще всього носити безшовний бюстгальтер з широкими лямками з м'якої еластичної тканини, не натирающей шкіру.

Варто також подумати про нічному бюстгальтері – виріб з мікрофібри підтримає груди під час сну і буде сприяти збереженню її форми.

Після пологів дуже зручно білизна, яке не потрібно знімати під час годування.

Рекомендації щодо догляду за грудьми під час годування дитини

Щоб уникнути проблем з грудьми, які зможе виправити тільки маммопластика після пологів, важливо дотримуватися простих правил по догляду під час годування:

Годування обома грудьми по черзі через рівні проміжки часу.
Зціджувати зайве молоко делікатними руху, не допускаючи всмоктування шкіри і зайвого натягу.
Що робити, якщо груди все-таки деформувалася?

У більшості випадків правильний догляд і гімнастика дозволяють зберегти прийнятну форму грудей після пологів і годування. Але іноді в силу фізіологічних причин груди деформується дуже помітно і необоротно. Розрізняють наступні варіанти деформації молочних залоз:

  • втрата форми;
  • зміна обсягів – зменшення або надмірне збільшення грудей після пологів;
  • розтяжки;
  • провисання.

Всі ці зміни відбуваються із-за природного будови тканин грудей, що складається переважно з жирових клітин. Під час вагітності ці клітини стають залозистими, що збільшує їх об'єм і, відповідно, обсяг грудей. А з-за швидкого набухання шкіра грудей, не встигаючи пристосуватися, розривається, утворюючи розтяжки.

Під час годування об'єм грудей теж весь час змінюється – прибуває молоко, спорожняє груди дитина, зціджування – все це призводить до деформації тканин.

 

Тропешко В.В.

Пам'ятайте! Груди повинні прийняти більш-менш початкову форму через три місяці після закінчення годування – саме стільки потрібно для нормалізації гормональних процесів в організмі. Якщо ж цього не сталося, значить,  деформація незворотна і варто подумати про інші способи корекції.

Полное восстановление груди после родов

На щастя, пластична медицина в наш час дозволяє вирішити більшість проблем, пов'язаних з деформацією грудей під час вагітності, пологів і годування. Існує три способи корекції форми грудей:

  • імплантати, з якими можливо не тільки відновлення форми, але і збільшення грудей після пологів і годування;
  • підтяжка обвислих тканин;
  • підтяжка і імплантати – комплексна корекція.

Розглянемо ці методи більш детально.

Імплантат як засіб корекції форми грудей

Цей метод показаний жінкам, у яких відбулося значне зменшення обсягу грудей при невеликому провисанні. Установка імплантату зможе усунути ці проблеми, корекція і збільшення грудей після пологів зробить форму красивою, а шкіру пружною. Я рекомендую біосумісні безпечні імплантати від кращих світових виробників, що добре зарекомендували себе на практиці.

Підтяжка для усунення деформації молочних залоз

Цей спосіб усунення деформації підійде жінкам, об'єм грудей яких зберігся і навіть збільшився (таке часто буває внаслідок природного розростання залози), але шкіра і зв'язки сильно розтяглися і не можуть підтримувати важку груди. У деяких випадках показана навіть редукція (усічення) деякої частини розрослася молочної залози для корекції форми та зручності пацієнтки.

Підтяжка і установка імплантату

Якщо шкіра та зв'язки грудей розтягнулися, а обсяг зменшився, то проблему усуне комплексна корекція – підтяжка і установка імплантату, завдяки яким можливе збільшення грудей після пологів і годування. Імплантат додасть об'єму, а підтяжка зробить форму грудей ідеальною.

Коли можна робити пластику грудей?

Пластику грудей для її корекції після пологів потрібно робити після відновлення природного гормонального балансу в організмі жінки. Як у практикуючого лікаря у мене є кілька рекомендацій для тих, кого цікавить маммопластика після пологів.

Якщо ви плануєте самостійне вигодовування, дочекайтеся закінчення періоду лактації. Оптимально робити операцію через пів року після завершення грудного вигодовування.
Важливо повернутися в оптимальну фізичну форму – скинути вагу, набрану під час вагітності та пологів. Коригувати груди краще в стабільному вазі, якого ви плануєте дотримуватися в найближчі кілька років.
Навіть якщо ваша дитина на штучному вигодовуванні, все одно пластику не можна проводити відразу після пологів. Потрібно почекати, поки припиниться утворення молока і відновиться гормональний баланс. Як правило, все приходить в норму через 6 місяців після пологів.
І остання порада щасливим мамам не варто терпіти психологічний і фізичний дискомфорт через деформації грудей. Я, Тропешко Володимир Вікторович, провідний пластичний хірург клініки «Олівія», гарантую позитивний результат корекцій. Запрошую на консультацію, дорогі жінки!

Медична клініка “Олівія”

м.Запоріжжя. вул. Перемоги, 131В


Час роботи:

Понеділок — п'ятниця

8:00–18:00

Субота

8:00–14:00

Неділя

Вихідний